Archívum hónapok szerint » 2019, április «

Óvoda

óvodapedagógus

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2014 Csobánka, Fő út 11.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

óvodai nevelés

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         Főiskola, óvodapedagógus,

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. június 28.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szabadosné Balga Diána nyújt, a 06 30 4069015 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Postai úton, a pályázatnak a Borostyán Természetvédő Óvoda címére történő megküldésével (2014 Csobánka, Fő út 11. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2019/74 , valamint a munkakör megnevezését: óvodapedagógus.
  •         Elektronikus úton Szabadosné Balga Diána részére a borostyanovi@digikabel.hu E-mail címen keresztül
  •         Személyesen: Szabadosné Balga Diána, Pest megye, 2014 Csobánka, Fő út 11. .

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 1.

AZ ÓVODAI ÉS ISKOLAI SZOCIÁLIS SEGÍTŐ TEVÉKENYSÉGRŐL

Intézmény neve: Borostyán Természetvédő Óvoda

Óvodai és iskolai szociális segítő neve, elérhetősége: Istenes Mónika, megtalálható az emeleten a fejlesztő szobában, ügyfélfogadása szerdán 8-9 óra között. Amennyiben a fenti időpont nem megfelelő, lehetőség van a személyesen egyeztetésre a szociális segítővel a 0620/364-0837-as telefonszámon.

Az óvodai és iskolai segítő szolgáltatás a köznevelési intézményben biztosított preventív jellegű segítő tevékenység, amely az iskoláskorú gyerekek és fiatalok képességének, lehetőségeinek legoptimálisabb kibontakozását támogatja szociális kapcsolataik, társadalmi integrációjuk javításával.

Az óvodai és iskolai szociális segítő egyéni, csoportos és közösségi szociális munkát végez, valamint gyermek- és ifjúságvédelmi feladatokat lát el. A gyermekek, tanulók, szülők, pedagógusok részére adekvát szakmai segítséget nyújt, többek között információt szolgáltat, tanácsadást nyújt, prevenciós foglalkozásokat tart, ügyintézésben nyújt segítséget, szolgáltatásokhoz való hozzáférést közvetít.

Az iskolai szociális segítőt a gyermekek és szülők önként megkereshetik, ha tanácsra van szükségük a problémájuk megoldásában, a szolgáltatás térítésmentes. A szolgáltatások igénybevételéhez a szülő hozzájáruló nyilatkozata szükséges