NYILT NAP A PILLANGÓBAN

NYÍLT NAP A PILLANGÓ (ELŐKÉSZÍTŐ) CSOPORTBAN!

Kedves Szülők!

Az érintett és érdeklődő szülők részére nyílt napot szervezünk a Borostyán Természetvédő Óvoda Pillangó  ( előkészítő) csoportjában, ahol megtekinthetnek egy bemutató foglalkozást, majd lehetőség nyílik a látottak megbeszélésére is a foglalkozást vezető óvodapedagógussal és az óvodavezetővel.

A nyílt nap helye: 2014 Csobánka, Vörösvári út 12.

Időpontja: 2018. 04. 20. péntek.

• 30.-11.00. bemutató foglalkozás
  • 00.-12.00 Beszélgetés, kérdések megválaszolása.

Kérjük részételi szándékukat jelezzék telefonon, vagy emailben a következő elérhetőségek egyikén.