Kedves Szülők!

Már csak egy hónap van tábort választani

Az Emberi Erőforrások Miniszter által kiadott 7/2020 ( III.25) EMMI határozva hivatkozva a 2020-2021 nevelési évre a beiratkozás a következőképpen történik:

Automatikusan felvételre kerül 2020.04.21-ig a Borostyán Természetvédő Óvodába az a gyermek, aki

• Csobánkán lakik (lakcímkártya alapján) és augusztus 31-ig betölti a 3. életévét.
  • Csobánkán lakik és nem érkezett olyan jelzés, hogy máshová iratkozott volna be.

Kérjük e-mailben (borostyanovi@digikabel.hu) jelezze,

• Akinek a gyermeke 2020 szeptember 1. és december 31. között tölti be a 3. életévét és igénybe kívánja venni az óvodai nevelést.
  • Aki Csobánkán lakik, de nem kívánja a Borostyán Természetvédő Óvodába járatni a gyermekét és máshová iratja be.
  • Aki nem Csobánkán lakik, de szeretné ha gyermeke a Borostyán Természetvédő Óvodába járjon.

Szeretettel várjuk a leendő óvodásainkat!

Üdvözlettel: Az óvoda dolgozói