BEIRATKOZÁS

konnyen-elkeszitheto-rajzok-1080x675
Kedves Szülők!

Ezúton értesítem Önöket, hogy a 2021/2022-es nevelési évre:

  1. május 3-án 8.00-16.00 óráig,

           május 4-én 8.00- 18.00 óráig

           május 11-én 8.00-16.00-óráig

 személyesen vagy  a 19/2021 (III.10.)  EMMI  2021/2022. nevelési ill. tanévre történő óvodai, valamint általános iskolai beiratkozásról  c. határozata alapján  elektronikus úton lehet beiratkozni.  E-mail: borostyanovi@digikabel.hu Ebben az esetben a beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatása az első óvodai napon kerül sor.

A 2021/ 2022-es nevelési év 2021. szeptember 1. napjától 2022. augusztus 31. napjáig tart. Csobánka község közigazgatási területén állandó bejelentéssel lakó, ezen túlmenően a fennmaradó férőhelyek tekintetében tartózkodási hellyel rendelkező, 2022. augusztus 31. napjáig a 3. életévét betöltött gyermeket jogosult és köteles a szülő az óvodába beiratni.

Az óvodába történő beiratásakor a gyermek személyazonosítására alkalmas okiratát (születési anyakönyvi kivonat vagy gyermek nevére kiállított személyi azonosító igazolvány) és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt, továbbá TAJ kártyát, valamint a szülő személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolványát szükséges bemutatni.

Szeretettel várjuk a leendő óvodásainkat!

Üdvözlettel:

Szabadosné Balga Diána

óvodavezető

 

Kategória: Nincs kategorizálva
Követni tudja az írásra érkező reagálásokat az RSS 2.0 feed segítségével. Ha akar, hozzá tud szólni, vagy visszakövethet a saját weboldaláról.
Szóljon hozzá

XHTML: Ezeket a kódokat használhatja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>