Beiratkozás

hhhBEIRATKOZÁS

 

Kedves Szülők!

Ezúton értesítem Önöket, hogy a 2022/2023-as nevelési évre az alábbi időpontokban lehet beiratkozni.

Beiratkozás ideje:

  1. május 3-án 8.00-16.00 óráig,

május 4-én 8.00- 18.00 óráig,

május 10-én 8.00-16.00-óráig

Helyszín: Borostyán Terrmészetvédő Óvoda Csobánka, Fő út 11. titkársági iroda

A 2022/ 2023-as nevelési év 2022. szeptember 1. napjától 2023. augusztus 31. napjáig tart. Csobánka község közigazgatási területén állandó bejelentéssel lakó, ezen túlmenően a fennmaradó férőhelyek tekintetében tartózkodási hellyel rendelkező, 2022. augusztus 31. napjáig a 3. életévét betöltött gyermeket jogosult és köteles a szülő az óvodába beiratni.  A kötelező óvodába járást a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 8. §- a szabályozza.

Az óvodába történő beiratkozás során, a gyermek személyazonosítására alkalmas okiratát (születési anyakönyvi kivonat vagy gyermek nevére kiállított személyi azonosító igazolvány) és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt, továbbá TAJ kártyát, valamint a szülő személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolványát szükséges bemutatni.

Szeretettel várjuk a leendő óvodásainkat!

Üdvözlettel:

Szabadosné Balga Diána

óvodavezető

 

Kategória: Nincs kategorizálva
Követni tudja az írásra érkező reagálásokat az RSS 2.0 feed segítségével. Ha akar, hozzá tud szólni, vagy visszakövethet a saját weboldaláról.
Szóljon hozzá

XHTML: Ezeket a kódokat használhatja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>